CZBOX Custom

CZBOX Custom je naší největší vestavbou určenou přímo pro Ford Custom tak aby se využila plná šíře vozu, je vyráběná ve třech variantách.

Hlavní výhody řady Custom

-Nízká hmotnost - díky profrézovaní konstrukci z velmi pevné březové překližce a hliníku je velmi lehká a v nejtěžší variantě má celkovou hmotnost 80kg

-Vysoká variabilita - vestavba vždy umožnuje cestování s použitím zadních sedadel, které se sklopí až v případě rozložení lůžka, ale zároveň je možné cestovat úplně bez zadních sedadel díky samonosné konstrukci.

-Snadná instalace- instalaci do vozu je možno provézt po částech a zvládne ji bez problému jeden člověk během 5minut, nejtěžší část váží 28kg, korpus se upevní pomocí 4ks certifikovaných popruhů s celkovou únosností 2,2t.


CZBOX Custom V3 - box se spodní zásuvkou pro přípravu jídla, obsahující polici s vařičem, kanystr s kohoutkem pro pohodlný oplach, variabilní pracovní plochu, zásuvka je vybavena vysokým čelem se síťovinou pro větrání v případě využití chladničky. Zásuvka nabízí i v tomto provedení dostatečně velký úložný prostor který je možné jednoduchým krokem ještě zvětšit když zrovna nepotřebujete na cestách vařit a zásuvka se může zůstat prázdná.

Cena CZBOXU Custom V3 je 59.990kč 


CZBOX Custom V2 - box se spodní a horní úložnou zásuvkou, se spodním nízkým čelem pro snadné nakládaní zavazadel (na přání jen se spodní zásuvkou)

Cena CZBOXU Custom V2 je 49.990kč


CZBOX Custom V1 - prázdný box bez zásuvek, jen rozkládací lůžko s volným úložným prostorem.

Cena CZBOXU Custom V1 je 39.990kč